SZTUKA PIELĘGNACJI

Vegan Smooth Blonde

Vegan Smooth Blonde

Vegan Smooth Blonde to alternatywa dla naszej nanoplastii Bio Straight, przeznaczona dla włosów blond/rozjaśnianych. Zawiera nanocząsteczki fioletowych pigmentów pozyskanych z morwy czarnej, które neutralizują miedziane/żółte tony, aby zachować piękny odcień blondu. Produkt ten prostuje, nawilża, odbudowuje włosy, nadając im niesamowity połysk i wspomagając wzrost. Wnikając głęboko we włókno włosa, odbudowuje wiązania i zapewnia intensywne i długotrwałe wyprostowanie.

Vegan Smooth Blonde został opracowany w celu rekonstrukcji włosów przy jednoczesnym zachowaniu koloru, co skutkuje lśniącymi i pozbawionymi puszenia się prostymi włosami. Dzięki połączeniu najlepszych organicznych i zrównoważonych składników z Brazylii oraz najnowszych osiągnięć naukowych, produkt działa od wewnątrz włosa, zapewniając ciągłą poprawę i ochronę skóry głowy i włosów. Jego składniki wspierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, składniki odżywcze, minerały, przeciwutleniacze i aminokwasy, które są niezbędne do zachowania zdrowych, mocnych i lśniących włosów. Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera formaldehydu, parabenów, siarczanów ani triklosanu.

Vegan Smooth Blonde jest polecany dla klientek z włosami blond, które pragną mieć piękne i lśniące proste włosy, bez obawy, że zabieg wpłynie na zmianę koloru włosów na cieplejszy lub niechciany żółty odcień.

Korzyści, jakie daje to produkt, to neutralizacja miedzianych/żółtych tonów za pomocą fioletowych pigmentów, jednoetapowy zabieg i jedno produkt do wykonania zabiegu, idealnie wyprostowane i odżywione włosy przez 6-12 miesięcy, eliminacja puszenia w 100%, głębokie nawilżenie i odżywienie, odbudowa włókien włosów, intensywny połysk, szybki i prosty proces aplikacji (bez potrzeby mycia włosów przed zabiegiem), najbogatszy skład spośród wszystkich nanoplastii na rynku, wegańska formuła oparta na składnikach roślinnych oraz brak agresywnych chemikaliów (np. formaldehydu), silnych zapachów i podrażnień górnych dróg oddechowych.

Vegan Smooth Blonde zawiera wyjątkowe składniki, takie jak ekstrakt z jeżyny, alfa-hydroksykwasów, masło shea, aminokwasy jedwabiu i kwasy organiczne, które pomagają wchłonąć nawilżenie i odbudować włókna włosów, pozostawiając je gładkie, lśniące i bez puszenia. Nanocząsteczki fioletowych pigmentów neutralizują miedziane/żółte odcienie, aby utrzymać piękny kolor blond po zabiegu.

Składniki tego produktu to także ekstrakt z morwy czarnej, który jest bogaty w witaminę A, B i C, wzmacnia włosy, stymuluje ich wzrost i odświeża skórę głowy, alfa-hydroksykwas, który oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i nadmiaru kosmetyków, nie pozbawiając ich naturalnej wilgoci, masło shea, które głęboko odżywia i zapewnia niezbędne nawilżenie, co sprawia, że włosy są miękkie, jedwabiste.